64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 17.12.2019

У Зачепилівському районі завершився Всеукраїнський тиждень права

На виконання Указу Президента України № 1149 від 08.12.2008 р. «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 р. № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2019 р. № 496  «Про затвердження Плану заходів щодо участі Харківської області у проведені у 2019 році Всеукраїнського тижня права», з 09 по 13 грудня 2019 року в Зачепилівському районі були проведені  відповідні заходи.

На виконання Плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права протягом 9-13 грудня 2019 року було проведено ряд правоосвітніх заходів, зокрема, у закладах загальної середньої освіти району, тиждень розпочався Всеукраїнським уроком права «Права людини і громадянина», в якому взяли участь з 1 по 11 клас. Було розповсюджено друковану продукцію представлену проектом Міністерства юстиції України «Я маю право» -«Зупинимо булінг разом!, проведені зустрічі з прийомними сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, проведені ігри, правові марафони та  конкурси малюнків. Учні закладів загальної середньої освіти взяли участь у районному конкурсі «Я маю право».

Учні 9-10 класів відвідали Зачепилівське бюро правової допомоги Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Зачепилівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Зачепилівське відділення поліції Красноградського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

Метою проведення всіх заходів є надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури,  виховання поваги до законів та прав людини.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди