64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 18.12.2019

Зіньківщинській загальноосвітній школі передали новий шкільний автобус

Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська разом з головою районної ради Іваном Загнієм відвідали с. Зіньківщина, де відбулась безоплатна передача автобуса, із спільної власності територіальної громади сіл, селищ Зачепилівського району в комунальну власність Новомажарівської сільської ради, а саме в Зіньківщинську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Керівництву навчального закладу вручив ключі від автобусу голова районної ради Іван Загній.

Привітавши школярів та педагогічний колектив з цією знаковою подією керівники району підкреслили, що влада не повинна бути осторонь підростаючого покоління, тому головне завдання громади – створити сприятливі умови для навчально-виховного процесу школярів.

Також керівництво району оглянуло навчальні класи школи та перевірили загальний стан навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди