64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 20.12.2019

Відзначили День Святого Миколая та відкриття новорічної ялинки

19 грудня, в День Святого Миколая Чудотворця, відбулася святкова програма з відкриття новорічної ялинки «З Новим роком, добрим роком!» та театралізоване дійство до Дня святого Миколая «Святий отче Миколаю, мою хату не минай».

Спочатку в районному будинку культури відбулася святкова програма, учасниками якої були діти, а також символи свята - чарівні герої казок, Святий Миколай, Дід Мороз та Снігурка, які привітали присутніх зі святами. Також із святковими концертними номерами на заході виступали учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Не залишилися в стороні і керівництво району, які також привітали присутніх та побажали гарних новорічних свят.

По закінченню театралізованого дійства, на центральній площі селища розпочалось урочисте відкриття  новорічної ялинки нашого району. Біля ялинки зібрались діти з батьками, громадський актив району. Завдяки яскравій новорічній виставі, яку підготовили працівники районного будинку культури присутні отримали масу гарних емоцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди