64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 23.12.2019

Новорічні свята в Дитячій музичній школі

20 грудня в Дитячій музичній школі відбувся святковий захід присвячений новорічним святам.

Учні класу театрального мистецтва подарували всім свій літературно-музичний монтаж «З Новим роком, друзі милі!», а учні різних відділів ДМШ: фортепіанного, сольного співу, хореографічного, народних інструментів, ансамбль баяністів та інші відтворювали свої музичні твори, композиції з таким захопленням, що глядачі просто насолоджувалися концертною програмою.

На завершення свята, під Новорічною ялинкою учнів чекав Дід Мороз з подарунками. Кожен учасник (учень), який приймав участь в концертній програмі отримав подарункові солодощі. Директор ДМШ О.Д.Дядечко подякував учням, викладачам, батькам і всім присутнім, що завітали на свято і розділили разом зі своїми дітками творчі хвилини відпочинку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди