64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 21.01.2020

Наша гордість

Наш земляк з с. Новоселівка, майстер спорту Ігор Кривенко здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з гирьового спорту.

Змагання чемпіонату світу з гирьового спорту проходили з 5 по 11 листопада минулого року у північній столиці Сербії, місті Нова-Сад, з якого повернувся Ігор, здобувши третє місце серед юніорів у категорії 68 кг.   

Ігорю восени виповнилося лише 22, а він уже здобув чимало досягнень: за останній рік домігся присвоєння майстра спорту, перемога у чемпіонаті України з гирьового спорту у Хмельницькому та  міжнародному турнірі пам’яті Івана Кожедуба у в Харкові та звичайно бронзова нагорода у чемпіонаті світу з гирьового спорту серед майже 600 спортсменів з понад 30 країн.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди