64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 22.01.2020

Масштабний проєкт із професійної підготовки стартував у Харкові за сприяння обласної служби зайнятості

У Харкові розпочались навчальні курси в рамках проєкту «Нова професія», який реалізується ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» у партнерстві з Харківською обласною службою зайнятості та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Проєкт передбачає впровадження децентралізованої моделі професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації. 450 мешканців Харківщини, Донеччини, Луганщини та Полтавщини зможуть покращити власну конкурентоспроможність на ринку праці після проходження курсів за професіями IT-сфери, сфери послуг та робітничими. У Харківському регіоні навчання спрямоване на людей, які проживають поза межами обласного центру, а відтак мають менше можливостей для підвищення кваліфікації чи перепідготовки. Заняття будуть проходити офлайн або дистанційно, у онлайн режимі. Учасникам також нададуть індивідуалізований супровід у подальшому працевлаштуванні.

За словами директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка, впровадження проєкту «Нова професія» стало можливим завдяки побудові сталих та плідних відносин установи з міжнародними донорськими інституціями та громадським сектором.

«Взаємодія різних організацій дозволяє досягти ефективних результатів, спрямованих на зайнятість населення області. Важливо, що проєкт «Нова професія» відповідає тим напрямкам, які державна служба зайнятості визначає як пріоритетні. Це і зібльшення можливостей для перепідготовки, підвищення кваліфікації та працевлаштування за актуальними зараз IT професіями, і розвиток дистанційних форм професійної підготовки, і широке застосування рекрутингових підходів, якими користувались наші фахівці при відборі учасників навчання. У комплексі реалізація подібних проєктів посилює спроможність служби зайнятості надавати клієнтам послуги, що максимально відповідають їх потребам», - зазначив В.Міненко.

Наразі стартували заняття групи за напрямком «Бухгалтер ФО-П» для учасників з Чугуєва та Чугуївського району. За два місяці навчання слухачі опанують як теоретичні основи бухгалтерського обліку, так і специфічні знання про облік доходів, фінансових результатів підприємства тощо. Первинний відбір групи проводили фахівці Харківської обласної служби зайнятості. На черзі – старт курсів HR-менеджерів, SMM менеджерів та адміністраторів/офіс-менеджерів. 

 

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail:  pr@khcz.gov.ua

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди