64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 30.01.2020

Легалізація робочих місць – соціальна захищеність кожного працюючого

Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави.

Ні для кого не секрет, що частина заробітку на підприємствах виплачується нелегально. Не скрізь, звичайно, але нерідко роботодавці розглядають заробітну плату як непродуктивні витрати. Під загрозою стає не тільки гідне пенсійне забезпечення на старість, але й інші соціальні виплати.

З метою зменшення нелегальної зайнятості та забезпечення соціального захисту найманих працівників управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проводиться інформаційна робота серед суб’єктів господарювання району, що провадять діяльність у сфері торгівлі товарами та послугами, яка спрямована на реалізацію доручення Прем’єр – міністра України від 22.01.2020 р. №231/0/1-20 щодо детінізації зайнятості.

Учасниками заходу роботодавцям та працівникам району надаються роз’яснення щодо переваг легальної зайнятості, вимог до оформлення трудових відносин та наголошується на відповідальності за використання праці не задекларованих працівників (ст. 265 КЗпП України).

Інформаційна робота триватиме до 01 лютого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди