64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 30.01.2020

Засідання «круглого столу»

29.01.2020 року управлінням соціального захисту райдержадміністрації спільно з Зачепилівським відділом правової допомоги було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Гендерна рівність і розвиток: погляд в контексті європейської стратегії України».


Під час засідання розглянуті наступні питання:

·        гендерний вимір сімейної політики;

·        принцип гендерної рівності в економічній сфері;

·        правове регулювання рівних прав та можливостей в Україні;

·        інформаційно-просвітницька робота серед населення району з метою формування культури гендерної рівності в суспільстві.

Учасники заходу мали змогу обмінятись думками, висловити пропозиції, обговорити проблемні питання та напрацювати подальші дії.


 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди