64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 31.01.2020

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на реалізацію доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, яка проводилася управлінням соціального захисту населення спільно з представниками органів місцевого самоврядування, зокрема, Зачепилівської селищної ради (ОТГ).

Учасники заходу у спілкуванні з працівниками закликали їх відповідально ставитись до свого майбутнього, пояснювали, що через отримання заробітної плати "в конверті" вони не лише втрачають державні соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому та з роботодавцями інформували їх про ризики, які можуть виникати наслідок використання не задекларованої зайнятості та наголошували на обов’язковій сплаті єдиного соціального внеску від якого безпосередньо залежить зарахування страхового стажу.

Окремо було акцентовано увагу на тому, що органам місцевого самоврядування надано повноваження здійснювати перевірки підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також фізичних осіб-підприємців, які використовують працю найманих працівників, та у разі необхідності, накладати штрафи (Закон України  від 06.12.2016 №1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», ст.17,18,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Інформаційними заходами охоплено 41 фізичну особу-підприємець району.

 

Нагадуємо, що у випадку фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (станом на сьогодні це 141 690 грн.).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди