64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.02.2020

Жалоба на Зачепилівщині: мешканці району прощалися з 33-річним воїном Клавдією Ситник

4 лютого 2020 року Зачепилівщина з тугою в серці провела в останній путь старшого бойового медика 93-ї механізованої роти 93-ї механізованої бригади сержанта Ситник Клавдію Володимирівну (дівоче прізвище – Король).

Клава загинула в зоні проведення операції Об’єднаних сил 1 лютого 2020 року поблизу селища Новотошківське, що на Луганщині, від наскрізного уламкового ураження грудини, коли несла ліки хворому бійцю.

      Провести в останній путь Клавдію прийшли чи не всі мешканці селища та сіл району. На траурному мітингу сказали щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого воїна військовий комісар Зачепилівського районного військового комісаріату майор Дмитро Валерійович Собакар, заступник командира дивізіону 54-ї окремої механізованої бригади майор Валерій Миколайович Руденко, побратим з 93–ї бригади Андрій Звегольський,  Зачепилівський селищний голова Юрій Вікторович Кривенко, помічник голови Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича, депутат Харківської обласної ради Максим Валерійович Колінько, голова Зачепилівської спілки учасників АТО Сергій Михайлович Гусар, Голова Зачепилівської районної ради Іван Іванович Загній, лікар Зачепилівської центральної лікарні  Леонід Миколайович Двурічанський, перша вчителька Валентина Михайлівна Сухорукова.

Клавдія Ситник народилася 25 лютого 1986 року у смт Зачепилівка, тут же навчалась в Зачепилівській середній школі, після закінчення якої вирішила пов’язати своє життя з найгуманнішою професією в світі – професією медика та пішла навчатись до Красноградського медичного коледжу. Після закінчення  коледжу здобула освіту фельдшера, працювала в районній лікарні медичною сестрою.

В лютому 2017 року, через Зачепилівський військомат, уклала трирічний контракт зі Збройними Силами України. Служила у 54-й окремій механізованій бригаді ЗСУ, а у жовтні 2019 року перейшла до 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр".

В Клавдії залишилась 12-ти річна донька, батько, мати та сестра з інвалідністю

 

Пам’ять про Клавдію Ситник  назавжди залишиться у серцях вдячних земляків

Нехай пам’ятають про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя,  що творили історію, наше минуле, у яке вже нема вороття.

 

         Земля тобі пухом, донько Зачепилівщини! Ніщо не зменшить біль утрати для матері, рідних. В жалобі в цей день схилимо голови всі, помолимось за душу убієнної.

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди