64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.02.2020

Під час проведення робочої поїздки розглянуто нагальні питання

   05.02.2020 року першим заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено робочу поїздку до Новомажарівської сільської ради.  У ході поїздки Лариса Миколаївна відвідала  медичний заклад, де поспілкувалася з працівниками та відвідувачами, оглянула стан матеріально-технічного забезпечення та функціонування медичної апаратури, що є в наявності закладу; обговорено питання обслуговування населення за викликами та забезпечення медикаментами.

   Відвідала також і дитячий садок «Теремок», де оглянула умови перебування та харчування дітей.

   Побувала і в торгових точках с.Нове Мажарове, що забезпечують необхідними продуктами харчування мешканців.

   Взяла участь у засіданні сесії Новомажарівської сільської ради, де розглядалися питання життєдіяльності населених пунктів сільської ради, звіти про роботу за 2019 рік та плани на 2020 рік. Ознайомила депутатів про етапи реформи вторинної ланки медицини, зорієнтувала щодо можливої участі у обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди