64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.02.2020

Проведено розширену оперативну нараду

10.02.2020 року першим заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про реформування медичної допомоги в КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської ради Харківської області доповіла головний лікар КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» С.М.Жарікова.

Про результати організації та проведення поглиблених медичних оглядів школярів по Зачепилівському району доповів лікар-педіатр КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» Л.М.Двурічанський.

Про монетизацію пільгового проїзду доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.І.Мартиненко.

Про підсумки роботи із запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації в 2019 році та організацію роботи щодо надання декларацій за 2019 рік особами, які є суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» доповів керівник апарату райдержадміністрації В.О.Кисіль.

За результатами наради першим заступником голови райдержадміністрації надано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди