64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.02.2020

Проведена нарада в зв’язку з погіршенням погодних умов

11.02.2020р. першим заступником голови районної державної адміністрації Ларисою Ружинською проведена нарада у зв’язку з погіршенням погодних умов.

На нараді були присутні  начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Олександр Гвоздік та начальник філії «Зачепилівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Сергій Сало. Лариса Ружинська наголосила про необхідність постійного розчищення доріг від снігових заметів для забезпечення безперебійної роботи автотранспорту, посипання слизьких ділянок доріг протиожеледними реагентами.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди