64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.02.2020

Розглянуто спірні питання пов’язані з призначенням житлових субсидій, державних допомог та пільг за фактичним місцем проживання

Першим заступником голови районної державної адміністрації 12.02.2020 року Ларисою Ружинською проведено засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог.

На засіданні комісії розглянуто 9 заяв щодо призначення населенню житлової субсидії, 7 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’я.

По кожній справі були прийняті рішення з урахуванням конкретних обставин.

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди