64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.02.2020

Як проголосувати на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 виборцям які живуть не за місцем реєстрації?

    - до 9 березня 2020 року прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців;

   - при собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Для громадян-військовослужбовців може бути посвідчення військовослужбовця або військовий білет;

   - написати заяву де вказати бажану дільницю для голосування та причину зміни місця голосування ;

   -  отримати посвідчення про зміну місця голосування;

   - у день виборів 15 березня 2020 року прийти на нову дільницю з паспортом з 8-00 до 20-00.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди