64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.02.2020

А Ви, шановні, вже знаєте де будете голосувати?

Передвиборна кампанія з проміжних виборів народного депутата України 15 березня 2020 року  набирає обертів. ЦВК розглядає заяви від політичних партій, громадян України про самовисування, реєструє кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 179.

Виборці мають можливість (і за великим рахунком, повинні) перевірити, чи включені вони до Реєстру виборців та де мають голосувати.

Нагадую, що згідно законодавства виборець може бути включений до списку для голосування лише на одній виборчій дільниці і такі списки  для голосування  формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців за місцем реєстрації громадян (по-старому, прописка).

Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців особливо, якщо Ви нещодавно:

- змінювали прізвище, ім’я чи по батькові,

- змінювали зареєстроване місце проживання,

- досягли повноліття та голосуватимете вперше.

З метою забезпечення реалізації своїх виборчих прав запрошуємо Вас до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

Крім того перевірку своїх даних можна здійснити і не виходячи з дому - за допомогою онлайн-сервісу “Кабінет виборця” на веб - сторінці “Державний реєстр виборців”.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди