64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 16.03.2020

Робоча нарада

Сьогодні о 10:00 год. відбулася робоча нарада з питань усунення недоліків щодо додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки Чернещинського навчально – виховного комплексу. На нараду були запрошені: С. Пашкова-т.в.о. начальника відділу освіти, культури ,молоді та спорту, І. Галіней – завідувач сектору з управління персоналом, з правової роботи,протидії та запобігання корупції, М. Фесенко - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи і цивільного захисту, С. Безкровна- Чернещинський сільський голова, І. Птиця – директор Чернещинського НВК.

За підсумками наради було надано доручення:

  •         Щодо виділення коштів районного бюджету на обладнання приміщення НВК системою протипожежного захисту, на обробку засобами вогнезахисту, дерев’яних елементів  горищних покриттів.

  •     Провести навчання посадових осіб та працівників закладу з питань пожежної безпеки та цивільного захисту населення.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди