64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 17.03.2020

Позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

17 березня о 11:00 відбулося позачергове засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією Олексія Кучера, на засіданні ухвалять «невідкладні, необхідні та навіть вимушені в сучасних умовах рішення».

Керівник області наголосив, що цілком погоджується з позицією Президента України, висловленою у зверненні до українського народу. «Досвід Китаю засвідчує, що непопулярні та жорсткі рішення долають вірус і рятують життя. Досвід інших країн показує, що м’якотілість та ліберальність є союзниками коронавірусу. Тому ми будемо діяти жорстко, невідкладно, можливо, непопулярно, але заради одного – життя та здоров’я українців», - сказав у зверненні Володимир Зеленський.

«Життя та здоров’я громадян – це не жарт і не експеримент. Краще запобігти, перестрахуватися, аніж потім шкодувати», - підкреслив Олексій Кучер.

Він також повідомив, що зараз у Харківській області немає жодного випадку інфікування COVID-2019.
«Проте ми бачимо, яка ситуація складається у світі. Сьогодні Україна діє на випередження та запроваджує безпрецедентні заходи безпеки. Наскільки дієвими будуть ці міри, залежить від кожного з нас, - звернувся до жителів області голова ХОДА. - Давайте будемо відповідальними! Зберігайте спокій та будьте здорові!».


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди