64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 18.03.2020

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

УВАГА!!!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 

Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області  від 17 березня 2020 року, в зв’язку з запобіганням поширення коронавірусу COVID – 2019 на території України з  18 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року обмежено доступ до адміністративного будинку Зачепилівської районної державної адміністрації.

Рекомендуємо Вам за вирішенням виниклих питань звертатись на електронну адресу Зачепилівської районної державної адміністрації: zachepylivska@rda.kh.gov.ua

або за телефонами:

5-16-51 – черговий районної державної адміністрації;

5-13-99 – відділ організаційної та інформаційної діяльності, документообігу та контролю апарату райдержадміністрації;

5-16-62 – сектор управління персоналом, з питань правової роботи, запобігання та протидії корупції апарату райдержадміністрації;

5-15-75 - сектор фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

5-15-73 – фінансовий відділ райдержадміністрації;

5-18-46 -  служба у справах дітей райдержадміністрації;

5-12-90 – державний реєстратор райдержадміністрації.

Письмові звернення до керівництва райдержадміністрації або до відповідного структурного підрозділу Ви можете передати через чергового.

Просимо Вашого розуміння ситуації що склалася.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди