64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 24.03.2020

Надзвичайна ситуація природного характеру

21 березня 2020 року Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол № 7 від 21.03.2020) визначена надзвичайна ситуація природного характеру за кодом 20711 «НС, пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки)», регіонального рівня, а пунктом 2 розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 21.03.2020 № 145 «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Харківської області» встановлено функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області в режимі надзвичайної ситуації. На  підставі  вищевикладеного 22.03.2020 року Головою Зачепилівської районної державної адміністрації скликано та проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Зачепилівському районі, та прийнято рішення щодо  переведення з 22.03.2020 діяльність органів управління і сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Зачепилівського району Харківської області до роботи в режимі надзвичайної ситуації. Для організації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації введено в дію План реагування на надзвичайні ситуації Зачепилівського району. 

 

 

Також було проаналізовано проведену роботу щодо посилення карантинних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусу.

 

 

КНП «Зачепилівська ЦРЛ» Зачепилівської районної ради, разом з КНП «ЦПМСД Зачепилівського району» Зачепилівської районної ради приведено в посилену готовність. необхідні сили і засоби для роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, які залучатимуться у разі необхідності.

 

 

Формування районної спеціалізованої медичної служби цивільного захисту забезпечені необхідним для боротьби з хворобою COVID-19 на 30%: не вистачає засобів індивідуального захисту (респіраторів, захисних масок, окулярів, костюмів і комбінезонів), дезінфікуючих матеріалів  та обладнання.

 

 

Актуальним залишається питання фінансового забезпечення протиепідемічних заходів протидії поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19. Для вирішення цього питання районною, селищною та сільськими радами району виділяються додаткові кошти для повного забезпечення спеціалізованої медичної служби цивільного захисту необхідними матеріалами, засобами, а також обладнанням для надання первинної та вторинної допомоги пацієнтам.

 

 

Наразі вирішувалися питання організації транспортування медиків, роботи закладів освіти, культури, надання послуг мешканцям району, забезпечення населених пунктів лікарськими препаратами. Наголошувалося на необхідності приділити увагу літнім людям, які не в змозі самостійно забезпечити себе продуктами харчування та всім необхідним.

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди