64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 26.06.2020

Правоохоронними органами району викрито розповсюджувача наркотиків

 

04.05.2020 місцевою прокуратурою спільно із слідчим підрозділом поліції у ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій виявлено факт незаконного збуту особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс.

Особа, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення, затримана працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України та у подальшому їй оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Слід зазначити, що правопорушник виявився 45 річним жителем одного із сіл району, який раніше був судимий та раніше вчиняв аналогічний злочин.

На разі у кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі (розшукові) дії.

 

Довідково: за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

 

 

Начальник Зачепилівського відділу

Первомайської місцевої прокуратури                                                                                                                                      Б. Балюк

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди