64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.07.2020

Проведено нараду

 

Голова районної державної адміністрації Олена Петренко провела апаратну нараду, де присутні заступник голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради були розглянуті важливі питання життєзабезпечення району: стан призначення субсидій, пільг, допомоги малозабезпеченим сім’ям; надання адміністративних послуг, передачі матеріалів до Національного архівного фонду сільськими радами; завершення збирання ранніх зернових та зернобобових культур, стан ремонтних робіт на дорогах району, робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, про підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

За підсумками наради керівникам надані відповідні доручення.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди