64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 28.07.2020

Голова ХОДА Олексій Кучер відвідава Дергачівський район

Учора ввечері відвідав ФОК, що будується на території Дергачівського ліцею №2.

Днями роботи будуть завершені.

На першому поверсі ФОКу розміщується багатофункціональний зал для ігрових видів спорту (міні-футбол, баскетбол, теніс та волейбол). Також тут буде тренажерний зал і фітнес-центр. Будівля оснащена роздягальнями з душовими кабінами, обладнана відповідно до вимог інклюзивності. Є кабінет надання медичної допомоги, тренерська кімната.


Родзинка ФОКу – стіна гордості – буде прикрашена відтисками долонь переможців районних, обласних, Всеукраїнських та світових змагань за період останніх 10 років, що символізує розвиток і прагнення спортсменів іти до своєї мети. Значна частина відтисків уже на стіні.

Разом із народним депутатом України Евгений Пивоваров залишили й свої відбитки на іншій стіні – так званій стіні меценатів, людей, які підтримують спорт у районі.

Займатися спортом в комплексі зможуть усі жителі Дергачівського району: у день його зможуть відвідувати близько 400 осіб, одночасно – до 80.

Скоро відкриття. Всім спорт!

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди