64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.07.2020

Безхмарний настрій під дощовим небом: в Зачепилівці провели масову зарядку

Представники штабу «Блоку Кернеса - Успішний Харків» у Зачепилівському районі перейняли «естафету» ранкових тренувань просто неба.

Активісти 25 липня організували масову зарядку на спортивному майданчику селища Зачепилівка. Захід об’єднав близько 30 прихильників здорового способу життя. Тренування для земляків провів учитель фізкультури місцевої школи. Він добрав збалансовані вправи для різновікової аудиторії, щоб долучитися до вранішньої гімнастики могли всі охочі.


«Ми прагнули донести до широкого загалу, що заняття спортом життєво необхідні кожній людині. При цьому хотіли показати, що тренування може бути легким, веселим і не відбирати багато часу», - розповів про основну мету та ідею масової зарядки активіст районного штабу «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Олексій Махиня.

Спортивний ранок у Зачепилівці не залишив байдужим нікого з учасників. «Зарядка на свіжому повітрі дарує неймовірний позитив і бадьорість. Чудово, що у нас проводяться такі акції, хочеться, щоб вони стали традиційними», - поділилася враженнями місцева мешканка Світлана Шаповал.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди