64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.08.2020

Дороги Харківщини

Поточний ремонт на всіх 24-х об‘єктах місцевих доріг завершено в повному обсязі до 1 серпня!

Зекономлену за результатами проведення тендерних процедур в системі «PROZORRO» суму коштів направлено на збільшення об’ємів ремонту місцевих доріг та комунальних вулиць.

На 4-х додаткових об’єктах уже виконані роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття та тривають роботи з укріплення узбіч та заходів підвищення безпеки руху. Більше того, на автомобільній дорозі С212516 під’їзд до смт. Березівка роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття, які не були передбачені до виконання у 2020 році, – знаходяться в стадії завершення!

Цього року в області ремонтується безпрецедентна кількість доріг. Зокрема, за 7 повних місяців 2020 року відремонтовано в 1,5 рази більше доріг, аніж за весь минулий рік повністю (76 км за 7 місяців 2020 + розпочато нові роботи, 52 – за весь 2019).

Паралельно боремося за додаткове фінансування для ремонту ще більшої кількості шляхів (а на Харківщині протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення є однією з найбільших в Україні і складає 7333,4 км, з яких 1275,9 км – це обласні автодороги і 6058,1 км – районні).

На досягнутому не зупиняємося. Попереду ще багато роботи.

З початком продуктивного робочого тижня!

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди