64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.08.2020

Проведено нараду

Головою районної державної адміністарації Оленою Петренко за участю заступника голови райдержадміінстрації Олександра Задорожнього, голови спілки рибалок і мисливців Василя Кутицького, т.в.о. заступника начальника Зачепилівського відділення поліції Красноградського ВП ГУНП України в Харківській області Віталія Гаврилюка, проведено нараду з питань відкриття  8 серпня 2020 року сезону полювання.

Опрацьовано організаційні та практичні заходи по дотриманню законодавства, правил безпеки та правопорядку. Визначені додаткові завдання, щодо інформування населення про правила полювання та місця їх проведення.

Сплановано проведення рейдів патрульних поліцейських спільно з єгерями.

Полювання це завжди ризик. Тому контроль буде посилений.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди