64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.09.2020

Зачепилівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби інформує

 Зачепилівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області в порядку інформування повідомляє,  що  за результатами розслідування 2-х випадків захворювання на ботулізм з 3-ма постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях), які пов’язані з вживанням риби в’яленої (лящ) у серпні поточного року встановлено, що, відповідно до представлених документів, постачальником рибної продукції до місцевих операторів ринку є ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Києві. У наданих документах зазначено, що пункт навантаження продукції: вул. Промислова, 18, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська область, але фактично у даному селі така адреса відсутня. 

            Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві під час розслідування встановлено, що за зазначеною у супровідних документах адресою відсутні будь які відомості щодо провадження господарської діяльності ФОП Шипко Ярославом В’ячеславовичем, у тому числі за номером телефону, вказаним в реєстрі, встановити зв'язок не вдалося. Зазначений суб’єкт господарювання у Реєстрі операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл, Державному реєстру потужностей операторів ринку відсутній. 

            Водночас, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, надавав декларації виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1 Б, с. Луб’янка, Бородянский район, Київська область. Відповідно до письмового пояснення ФОП Цирковнюка А.О., декларації, які видає він, відмінні від тих, що були надані ФОП Шипко Я.В. (зразки декларацій додаються), крім того з даним 2 контрагентом він ніколи не співпрацював. Згідно наданих пояснень, даний суб’єкт господарювання не виробляв ляща в’яленого протягом червня-липня поточного року. Таким чином, це вказує на можливу підробку документів щодо походження рибної продукції. 

         Головними управліннями Держпродспоживслужби в Київській, Полтавській областях та в м. Києві направлена інформація до правоохоронних органів для вжиття заходів, спрямованих на встановлення факту можливої підробки документів, які супроводжують в обігу харчові продукти та причетних осіб, встановлення дійсного походження рибної продукції, якою спричинено харчове отруєння людей, створена загроза життю та нанесено шкоду здоров’ю.

         За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 21.08.2020, відповідно до повідомлення Лисичанської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, у досліджуваному зразку підляща в’яленого, відібраного в місці придбання захворілою на ботулізм мешканки Луганської області, виявлено ботуліністічний токсин.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди