64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.09.2020

Про стан захворюваності на COVID-19 в Зачепилівському районі станом на 10 вересня

 

За інформацією Зачепилівського районного лабораторного відділення Красноградської міжрайонної філії ДУ Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України на території Зачепилівського району станом на 10.09.2020 року виявлено кількість лабораторно підтверджених випадків – 20;

кількість випадків, що залишаються під підозрою - 6;

кількість людей, що одужали – 14;

кількість померлих – 2;

захворілих медичних працівників – 6.

Районна державна адміністрація закликає мешканців району неухильно дотримуватися правил карантину. Особиста відповідальність та дотримання кожним із громадян заходів безпеки може врятувати ваше здоров’я та життя.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди