64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.10.2020

Соціальний захист стає ближчим

 

На сьогоднішній день, особливо в умовах введення на усій території України карантину, першочерговим є питання отримання громадянами різних видів соціальних послуг максимально наближено до місця проживання, а розширення застосування електронних сервісів набуває надзвичайної важливості.

З метою надання якісних адміністративних послуг соціального характеру мешканцям ОТГ, Міністерством соціальної політики запроваджено програмний комплекс „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”. Цей програмний комплекс дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді, що скорочує час прийняття рішення вдвічі швидше – майже на тиждень.

В Зачепилівській  ОТГ прийом, обробка заяв від населення та інших документів здійснюється старостами в старостинських округах та начальником відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради.

Прийняття рішень щодо соціальної підтримки здійснюється управлінням соціального захисту населення Зачепилівської райдержадміністрації.

Така модель співпраці дозволяє провести усі формальності подачі заяви на призначення державних соціальних допомог, субсидій, пільг безпосередньо на місці, без відвідування районного центру. Це значно спрощує процес звернення за призначенням державних соціальних допомог та скорочує терміни їх призначення.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди