64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.10.2020

Як перевірити субсидію, дізнатися її розмір або причини відмови

 

Управління соціального захисту населення інформує, щоб дізнатися про нарахування монетизованої субсидії і перевірити її розмір в 2020 році потрібно використовувати online-сервіс «Єдиний державний реєстр отримувачів субсидій». Сайт розроблений та підтримується Мінсоцполітики України. За допомогою Інтернет можна з’ясувати, чи призначена житлова субсидія та її суму на опалювальний і неопалювальний сезони. У разі відмови в наданні субсидії, причини і підстави зупинення або повного припинення виплат можна дізнатися в особистому кабінеті (доходи менше мінімальної зарплати, несплата ЄСВ, наявність боргу).

Для цього необхідно:

1.     Перейти за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua/

2.     Обрати область.

3.     Внести назву населеного пункту та вулицю, № будинку та квартири.

4.     Натиснути кнопку «Шукати».

Після успішного пошуку Ви отримаєте інформацію щодо стану субсидії «діюча чи не діюча», розмір субсидії за всі періоди отримання субсидії, місцезнаходження особової справи .


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди