64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.10.2020

Обговорено ряд важливих питань

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Задорожний провів апаратну нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради були розглянуті важливі питання життєзабезпечення району: стан призначення субсидій, пільг, допомоги малозабезпеченим сім’ям; про стан підготовки житлових будинків до зими, стан транспортного сполучення, щодо переліку об’єктів «Велике будівництво», надання адміністративних послуг; про підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період та стан відвідування учнями та вихованцями освітніх закладів, стан виконавської дисципліни.
За підсумками наради керівникам надані відповідні доручення.
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди