64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.10.2020

Борг теплових компаній Харківської області за доставку газу перевищив 44,5 млн грн.

 

Борг теплопостачальних компаній Харківської області за доставку природного газу перевищив 44,5 млн грн. Це близько 70% коштів, які АТ «Харківгаз» мало отримати в якості оплати послуг доставки та спрямувати на інвестиції в газорозподільну систему області, облік природного газу: безкоштовне встановлення та заміну лічильників газу побутовим споживачам, модернізації, капітальні ремонти газорозподільної системи, електрохімічний захист газопроводів від корозії та ін.

 

Щомісяця АТ «Харківгаз» звертав увагу теплопостачальних компаній на необхідність врегулювати питання заборгованості, направляв листи, інформував про ситуацію з боргами на обласних штабах з підготовки до опалювального сезону. Фактично, борги споживачів за доставку газу – це кошти, які мають спрямовуватись в стабільну, безаварійну роботу газової інфраструктури регіону, витрачатись на безкоштовні тарифні послуги та газові лічильники, заробітні плати, розрахунки з Оператором ГТС.

Але дефіцит коштів, які недоотримує газорозподільна система Харківської області через борги підприємств ТКЕ, лише зростає.

 

Для стабільного проходження опалювального сезону деякі територіальні громади Харківщини подбали про погашення боргів за доставку природного газу. Таким чином забезпечили можливість безаварійно отримувати газ всіма категоріями споживачів.

 

АТ «Харківгаз» готове на подальший діалог з всіма підприємствами ТКЕ Харківської області та наполягає не ігнорувати питання боргів напередодні опалювального сезону. Згідно Закону України «Про ринок природного газу», Кодексу ГРМ, відбір енергоносія з газорозподільної системи здійснюється за умов своєчасної оплати послуг доставки газу, наявності договору з постачальником, номінацій.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди