64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.10.7049

Вшанували пам'ять захисників України.

13 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організацій ,установ вшанували пам'ять захисників України. Тематична програма відбулася біля меморіалу Матері - Вітчизни. Учасники заходу вшанували подвиг героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Матері – Вітчизни та Алеї Слави. В цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увічнених нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише вчора одягла військову форму та тих, що захищали, захищають та захищатимуть нашу Вітчизну.


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди