64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.10.2020

Привітання

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Це свято уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою.
Сьогодні наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві та країні.
Шановні наші воїни, хто сьогодні захищає країну від ворога, бажаю вам мужності, терпіння, відваги та повернутись живими до рідних домівок, нехай свята Покрова вас оберігає!
У цей день від щирого серця зичу усім доброго здоров'я, щастя і благополуччя, нехай ваше життя освітлює слава перемог нашої армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї Батьківщини.

З повагою,
Заступник голови
Зачепилівської районної
державної адміністрації Олександр Задорожний

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди