64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 15.10.2020

Відбулось засідання районної Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

15 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Задорожного, відбулося чергове засідання районної Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. 

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Зачепилівської селищної ради, державних установ, служб, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми.

На порядок денний виносились питання: 

1. Про аналіз інформації щодо фактів вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території району за 9 місяців 2020 року.

2. Про заходи, вжиті відносно осіб, які вчинили домашнє насильство. 

3. Про стан роботи щодо попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми. 

4. Про комплексну допомогу жінкам, які постраждали від насильства за ознакою статі, з використанням ресурсу Кризового соціального центру (алгоритм дій). 

Під час засідання голова районної Координаційної ради Олександр Задорожний та члени районної Координаційної ради висловили свої пропозиції стосовно шляхів активізації подальшої спільної діяльності з метою більш ефективної протидії домашньому насильству на території Зачепилівського району. За результатами обговорення було прийнято відповідні рішення. 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди