64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 16.10.2020

Аналіз стану травматизму невиробничого характеру на території Зачепилівського району за 9 місяців 2020 року

Аналіз стану травматизму невиробничого характеру

на території Зачепилівського району за 9 місяців 2020 року


Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що протягом 9 місяців 2020 року від закладів охорони здоров’я до управління надійшло 283 повідомлення про випадки невиробничого травматизму на території району, що на 25 випадків більше у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року (258 випадків). 

Згідно Міжнародної статистичної класифікації хвороб і споріднених проблем охорони здоров'я, основними причинами отримання травматизму були: транспортні нещасні випадки – 2,1%; випадкове падіння людей – 81%; випадкова дія неживих механічних сил – 8,1%; вплив живих механічних сил – 1,8%; нещасні випадки, спричинені жаром та гарячими речовинами (предметами) – 0,3%; нещасні випадки внаслідок дії інших та не уточнених факторів – 0,7%; напад з метою вбивства чи нанесення ушкоджень – 5,7%; ушкодження з невизначеними намірами – 0,3%.

33,6% від загальної кількості випадків травмування становлять особи працездатного віку без постійного місця роботи, 17% - пенсіонери та люди похилого віку. 

18,7% від загальної кількості випадків травмування становлять діти віком до 14 років. В структурі дитячого травматизму перше місце стійко займає вуличний травматизм (події пов’язані з транспортом), на другому місці – побутовий травматизм, на третьому місці – спортивні травми. У більшості випадків причиною є необережність, неуважність та невміння користуватись тими чи іншими речами, відсутність уваги з боку батьків.

 

ЯК ЗАПОБІГТИ ВИПАДКАМ ТРАВМАТИЗМУ?

 Основою профілактики травматизму є з’ясування причин, обставин і умов походження нещасного випадку.

Щоб уникнути небезпечних ситуацій і травм, необхідно, насамперед виконувати такі загальні вимоги безпеки: 

  • суворо дотримуватися правил безпеки незалежно від місця перебування: удома чи на вулиці, на роботі; 

  • уникати небезпечних місць, обирати найбезпечніший маршрут свого руху; 

  • не перебувати на виробничих об’єктах, будівельних майданчиках, в аварійних приміщеннях без дозволу, супроводу служби технічного нагляду; 

  • бути обережним у місцях можливих обвалів та падіння предметів з висоти.

 

Управління постійно проводить інформаційно-розяснювальну роботу на різних рівнях громадського життя і ще раз звертається до громадян району: будьте уважні та обережні під час виконання робіт у побуті! 


Батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей. Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. 


Також, з метою покращення ситуації щодо попередження випадків невиробничого травматизму рекомендуємо керівникам підприємств, установ, організацій, органам місцевого самоврядування залучати до роботи громадських активістів та депутатів місцевих рад, проводити серед населення роз’яснювальну роботу з питань безпечної поведінки в побуті, під час користування приладами, обслуговування господарства, тощо. 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди