64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.11.526

Цього тижня Харківська область має отримати 400 кисневих концентраторів

Про це під час брифінгу 3 листопада повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

За його інформацією, 250 концентраторів забезпечуватимуть киснем по 2 пацієнти, ще 150 - по одному. Обладнання придбано коштом обласного бюджету. Концентратори вже прибули в Україну й зараз проходять процедуру розмитнення.

«Постачальники обіцяли нам перше постачання 6 - 7 листопада», - розповів Тарас Пастух.

Щодо розподілення кисневих концентраторів серед медичних закладів області, заступник голови ХОДА зазначив, що таке рішення прийматимуть на момент постачання – в залежності від актуальних потреб закладів.

«У «ручному режимі» будемо регулювати, де є більша потреба, - зазначив Тарас Пастух. - Зараз усі ресурси переважно сконцентрували в Харкові, але ми розуміємо, що нам потрібно підтримати райони. Тому підстрахуємо місто, а далі, як місто закупить свої, будемо переміщати на інші заклади». 

За інформацією заступника голови ХОДА, місто Харків також придбало 60 концентраторів, їх постачання очікується найближчим часом.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди