64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.11.2020

Привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва зі святом

Сьогодні 09 листопада осінь малює жовтим і зеленим, а червоним позначила в календарі професійне свято - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Свято тих, хто розвиває і відроджує національну культуру, мистецькі традиції, народну творчість, хто запалює нові зірки на творчому горизонті нашої Зачепилівщини. Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, веде величезну просвітницьку роботу,зберігає та популяризує народні традиції, культурну спадщину України.
З нагоди професійного свята в залі засідань райдержадміністрації привітали, та були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради культпрацівників та майстрів народної творчості. Зі словами найщиріших побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернулися керуючий справами районної ради Наталія Левицька та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Пашкова.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди