64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 17.11.2020

Засідання призовної комісії

Про осінній 2020 року призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України йшлося на засіданні призовної комісії , яку 17 листопада 2020 року провів заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Олександр Задорожний.
Під час засідання обговорено питання щодо покращення організації оповіщення та забезпечення явки призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу у Збройні Сили України.
Усі юнаки віком від 18 до 27 років, які мешкають або зареєстровані на території Зачепилівського району викликаються до військового комісаріату для проходження медичної та призовної комісії і уточнення облікових даних.
Призов громадян на строкову військову службу включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.
Наголошено, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде.
В ході засідання також обговорено питання ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, оповіщення громадян району за повістками та оперативне інформування райвійськкомату щодо результатів оповіщення.
Підсумовуючи, заступник голови райдержадміністрації наголосив на важливості виконання плану із призову, акцентувала увагу на проведенні активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби та заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди