64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 20.11.2020

Відбувся захід до Дня Гідності та Свободи

Відбувся захід до Дня Гідності та Свободи
20 листопада в залі засідань районної державної адміністрації відбулась тематична програма присвячена Дню Гідності та Свободи за участі заступника голови районної державної адміністрації Олександра Задорожного, заступника голови районної ради Сергія Дорошенка, керуючого справами апарату районної ради Наталії Левицької, представників підприємств, установ, організацій.
Учасники заходу згадали дні революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, а також вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку Незалежності України.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди