64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 23.11.2020

Інформаційно-роз’яснювальний навчальний урок

23 листопада співробітники Зачепилівського райсектору ГУ ДСНС України у Харківській області провели інформаційно-роз’яснювальний навчальний урок з учнями Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вони поспілкувалися з учнями та розповіли про важливість дотримання правил пожежної безпеки, наголосили на належному утриманні та безпечній експлуатації пічного опалення, довели основні вимоги щодо правил безпечного використання електрообігрівальних приладів. Також рятувальники показали як слід використовувати первинні засоби пожежогасіння, які пожежі ними можна загасити.
Учням були роздані тематичні пам’ятки з метою закріплення отриманої інформації.
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди