64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.11.1377

До 80% ліжок для хворих з COVID-19 в регіоні забезпечені киснем

Такі дані навів під час брифінгу заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

Він відзначив, що всі районні лікарні, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію, вже отримали кисневі концентратори, закуплені державним коштом.

«Наразі ми можемо констатувати, що всі заклади, які підпорядковані обласній владі забезпечені на 80%, а деколи й більше від ліжкового фонду для ковіду, – повідомив Тарас Пастух. – Забезпеченість киснем районних медичних закладів, які працюють з хворими на ковід, становить від 50 до 80% ліжкового фонду».

Щодо ситуації з киснем у місті Харкові заступник голови ХОДА Тарас Пастух зазначив, що місто вже отримало 461 концентратор, закуплений державним коштом, і близько 60 кисневих концентраторів, які місцева влада закупила за рахунок міського бюджету.

«Всі визначені для прийому хворих на COVID-19 міські лікарні забезпечені киснем вже не на 80%, а на 100%», – зазначив Тарас Пастух.

Також, за словами заступника голови ХОДА, в області вдалося сформувати резерв кисневих концентраторів, який буде передано в користування до залізничних лікарень, котрі вже найближчим часом розпочнуть прийом хворих на коронавірусну інфекцію.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди