64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.11.2020

Голодомор в пам’яті народній

 

За участю керівництва району, представників громадськості зібралися на цвинтарі сел..Зачепилівка для вшанування пам’яті жертв голодоморів та репресій в Україні.

В цей день ми вшановуємо пам’ять всіх невинно померлих і кожен українець  запалить свою свічку пам’яті. Те, що відбувалося в Україні 1932-33 роках, стало жахом для кожного українця. Голод став зброєю масового біологічного знищення українців. Він надовго порушив природний та політичний розвиток українців, як спільноти, призвів до морально-психологічних змін у свідомості нації, наслідки цієї катастрофи відчуваємо і понині. Наш святий обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих під більшовицькою владою і зберегти гідність і свободу своєї держави!


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди