64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.12.602

Проведено нараду

 

Сьогодні за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради проведено нараду з підведення підсумків реалізації соціальних проєктів на території Зачепилівського району, Чернещинської, Руновщинської та Новомажарівської сільських рад.

Голова районної державної адміністрації подякував Ковальовій Зінаїді Іванівні, Безкровній Світлані Миколаївні та Охрію Олександру Григоровичу за плідну працю та значний внесок у розвиток району.

Головам Чернещинської, Руновщинської та Новомажарівської сільських рад  вручено почесні грамоти від районної державної адміністрації та районної ради.

Крім цього обговорено питання, які на сьогоднішній день потребують підтримки з позиції керівництва району, щодо життєзабезпечення населених пунктів.

Зустріч пройшла конструктивно. Як підтверджує досвід тільки у тісній співпраці державних органів з органами місцевого самоврядування можливо у короткий термін досягти позитивного результату та покращити рівень життя людей у районі.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди