64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.12.2471

Відбулась робоча зустріч

 

Відбулась робоча зустріч 

 

10.12.2020 року в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з нагоди Міжнародного дня прав людини в приміщенні Управління соціального захисту населення відбулась робоча зустріч за участю представників Управління, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту селищної ради, служби у справах дітей районної державної адміністрації, Зачепилівського відділення поліції Красноградського ВП ГУНП України в Харківській області, районної філії Харківського обласного центру зайнятості. 

Під час зустрічі обговорено такі питання: законодавче регулювання та міжнародні стандарти гендерної рівності; гендерно зумовлене насильство, як вияв гендерної нерівності та порушення прав людини; надання допомоги постраждалим від ґендерно зумовленого насильства.

За результатами зустрічі учасниками висловлено зауваження та пропозиції щодо взаємодії та втручання у разі виникнення випадків насильства, в тому числі за ознакою статі.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди