64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 15.12.2020

«16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, визначається людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.

Щорічно в Україні, як і всій Європі, з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

В Зачепилівському районі дана акція також стартувала 25 листопада - в Міжнародний день боротьби за ліквідацію  насильства по відношенню до  жінок.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації спільно з відділом сім’ї, дітей та молоді КУ «ТЦСО» Зачепилівської селищної ради, відділом у справах дітей, сім’ї та соціального захисту селищної ради, службою у справах дітей районної державної адміністрації, Зачепилівським районним відділенням поліції, районною філією Харківського обласного центру зайнятості, відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділом освіти, молоді та спорту селищної ради, відділом культури і туризму Зачепилівської селищної ради, Рунівщинською, Новомажарівською та Чернещинською сільськими радами в рамках акції «16 днів проти насильства» проведено 19 заходів, направлених на запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі, привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В закладах освіти Зачепилівського району з учнями різних вікових категорій проведено більше 156 різноманітних тематичних заходів: години спілкування, лекції, бесіди, засідання круглих столів, конкурси дитячих творчих робіт, анкетування учнів, тренінгові заняття, перегляд та обговорення відеороликів, мультфільмів, презентацій зазначеної тематики, квести, інформаційні дайджести, флешмоби тощо.

У шкільних бібліотеках демонструвались тематичні викладки науково-популярної літератури  з питань попередження насильства в сім’ї та школі, тематичні виставки «16 днів проти насильства».

Інформаційні матеріали про заходи, які були проведені, розміщено на офіційних веб-сайтах та сторінках у соціальній мережі Facebook установ та закладів освіти району.

На базі публічної бібліотеки, дитячої бібліотеки-філії, сільських бібліотек-філій проводились виставки – застереження, виставки літератури, тематичні полички, книжкові виставки, онлайн-презентація відеоролика «Життя без насильства».

Взагалі щорічною Всеукраїнською акцією «16 днів проти насильства» на території району охоплено більше 1000 осіб.

Звісно, робота по запобіганню та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі не закінчується з останнім днем проведення щорічної акції, вона проводиться постійно, бо подолання цього ганебного явища можливе лише за умови об’єднання зусиль і працівників державних органів та установ, і членів громадських організацій, і кожного громадянина!

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди