64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 30.12.2020

Аудитори Харківщини за результатом 11 місяців виявили фінансових порушень на 958 млн гривень

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-листопада2020 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму 957,6 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 244,9 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 75 рекомендацій. Загальна сума досягнутого економічного ефекту, за результатом впроваджених рекомендацій, складає суму понад 246,4 млн гривень.
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 147 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори до об’єктів контролю застосували 43 фінансових санкції.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 23-х цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 29-ти ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 17-ти ревізій і одного аудиторського дослідження долучено до відкритих кримінальних проваджень.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди