64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.01.7602

Ускладнення погодних умов!

Як інформує обласний центр з гідрометеорології, у Харківської області очікується ускладнення погодних умов:починаючи з 02 год. 13 січня очікується випадання значного снігу, місцями – дуже сильного, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь та сніговий накат (перший рівень небезпеки-жовтий). Очікується накопичення снігу висотою до 10-15 см. Пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 1 -6º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла. Протягом дня зниження температури повітря 2-8º морозу. Поліпшення погодни умов очікується в другій половині дня 14 січня. Починаючи з 15 січня поступове зниження температури повітря вночі до 7-12º морозу, з 17 січня до 16-21º морозу.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди