64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Громадська рада

 

Повідомлення

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Зачепилівській райдержадміністрації

за участі інститутів громадянського суспільства

 

 05 травня 2020 року смт.Зачепилівка

 

Установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Зачепилівській районній державній адміністрації відбудуться 10 червня 2020 року в залі засідань Зачепилівської районної державної адміністрації (2-й поверх), вул.Центральна, 49. Початок зборів о 10.00 годині.

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Борівській районній державній адміністрації:

 

Світлана

КОРЖЕВИЧ

голова Зачепилівської районної організації профспілки працівників освіти і науки (за згодою)

 

Світлана

ПАШКОВА

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

Людмила

ПЕТРОВА

начальник відділу організаційної та інформаційної діяльності, документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації

 

Тетяна

ШАПОВАЛ

головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної діяльності, документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації

Тетяна

ШУР

голова Зачепилівської районної організації

Організації ветеранів України (за згодою)

                    

 

Громадська рада при Зачепилівській районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 05 червня 2020 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Центральна, 49, приміщення Зачепилівської райдержадміністрації, 1 поверх, кабінет № 3 з 09.00 до 17.00 години.

Телефон для довідок (05761) 5-13-99, електронна адреса zachepylivska@rda.kh.gov.ua

Відповідальна особа – Людмила Анатоліївна Петрова.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди