64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Аналіз роботи із запитами за І півріччя 2012 року

АНАЛІЗ

роботи із запитами на публічну інформацію, що надійшли до

районної державної адміністрації у І півріччі 2012 року


    Протягом І півріччя поточного року  до районної державної адміністрації надійшло 3 запити на публічну інформацію. Із них отримано поштою – 2, електронною поштою –1.
Два запити надійшло від юридичних осіб, 1 – від фізичної особи.
Питання, що були порушені в запитах на інформацію:
щодо надання переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту на 2012 рік в Харківській області, які фінансуються з обласного та місцевого бюджетів згідно з офіційними джерелами – 1;
щодо надання відомостей про об’єкти Зачепилівського району, що носять ім’я Павла Тичини – 1;
щодо вирішення земельних питань - 1.
    Усі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни, запитувачам надано ґрунтовні відповіді. 2 запити із загальної кількості було задоволено повністю; 1 (щодо вирішення земельних питань) – відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про звернення громадян» направлено за належністю з одночасним повідомленням про це запитувача.
    Оскарження рішень, дій чи бездіяльності районної державної адміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів не було.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині надання інформації за запитами на інформацію у І кварталі 2012 року розпорядженням районної державної адміністрації від 27.03.2012 № 134 затверджено Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Зачепилівська районна державна адміністрація, що зареєстровано в Зачепилівському районному управлінні юстиції Харківської області 06 квітня 2012 року за № 2/89.
    Розпорядженням районної державної адміністрації від 27.03.2012 року №135 (зареєстровано в Зачепилівському районному управлінні юстиції Харківської області 06 квітня 2012 року за № 1/88) встановлено розміри плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Зачепилівською районною державною адміністрацією.Керівник апарату районної
державної адміністрації                                                      І.Г.Власова

Дудка, 5-13-99

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди